S.S.S.

Sık Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular sayfamız, Connect App hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılar için hazırlanmıştır. Burada, yazılımımızla ilgili yaygın soruları yanıtlamaya çalıştık. İhtiyacınız olan bilgiyi bulamazsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Connect App, Güzellik Merkezleri ve Kuaför Salonları gibi salon yönetimi olan çeşitli işletmeler için tasarlanmış bir müşteri randevu sistemidir. Connect App üzerinden randevu takibi yapabilir, müşterilerinizi ve kasa durumunuzu görüntüleyebilirsiniz.

Connect App, randevu defteri, müşteri randevu sistemi, gelir-gider takibi, personel yönetimi gibi birçok özelliği içerir.

Connect App'i indirdikten sonra, bir hesap oluşturarak veya mevcut bir hesabınızla giriş yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Connect App'in Güzellik Merkezi Müşteri Takip Formu özelliği, müşteri bilgilerini kaydetmenize ve takip etmenize olanak tanır. Müşteri profillerini oluşturabilir, randevu geçmişlerini görüntüleyebilir ve iletişim bilgilerini güncelleyebilirsiniz.

Dijital Randevu Asistanına ihtiyaç duyan Güzellik Salonları, Berberler, Dövme Stüdyoları gibi birçok sektör Connect App’i kullanabilir. Daha Fazla Bilgi İçin

Connect App, online işletme takibi yapmanın avantajlarını sunar. Mobil erişim, kolay kullanım ve güvenlik gibi özelliklerle işletmenizi her zaman ve her yerden yönetebilirsiniz.

Evet, Connect App Güzellik Salonu Programını mobil cihazlarda kullanabilirsiniz. Tarayıcı üzerinden giriş yapabileceğiniz gibi Play Store ve Apple Store üzerinden hiçbir ödeme yapmadan da indirebilirsiniz.

Connect App'i Google Play Store veya Apple App Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hayır, Connect App'i kurmak için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur. Kullanımı kolaydır.

Connect App’te işletme kayıt işlemlerini gerçekleştirdikten sonra, randevu sisteminde aldığınız müşterileri İstatistik sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Connect App ücretsiz olarak sizlerin kullanımına hazır durumdadır. Pro paket alan kullanıcılarımız ise full bir çalışma programına erişim sağlayabilmektedirler.

Evet, "Pro" paket satın alan kullanıcılar Connect App'in tam özelliklerine erişim sağlarlar.

Güzellik Merkezi Randevu Defteri'nde müşterilerinize randevu oluşturmak için uygun zaman dilimini seçerek ve müşteri bilgilerini girdikten sonra kolayca randevu oluşturabilirsiniz.

Güzellik Merkezi Müşteri Takip Formu'nda müşterilerinizin iletişim bilgileri, tercihleri, geçmiş randevuları gibi bilgileri kaydedebilirsiniz.

Connect App Güzellik Merkezi Programı ile müşterilerinize tek tuşla randevu verebilirsiniz. Yaklaşmakta olan randevularınızı Randevu Takvimi bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

Evet, Connect App psikologlar için uygun bir çözümdür. Randevu takibi, müşteri yönetimi ve gelir-gider takibi gibi temel özellikler sağlar ve psikologların işletmelerini yönetmelerine yardımcı olur.

Evet, Connect App kuaför salonları için ideal bir çözümdür.

Connect App, kuaför salonları için ideal bir çözümdür. Randevu takibi, müşteri yönetimi ve gelir-gider takibi gibi birçok özellik sunar.

Evet. Herhangi bir ekstra muhasebe programına ihtiyaç duymadan, tüm gelir – giderlerinizi kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz!

Hayır, önceki online işletme takip programınızdan müşteri ya da personel bilgilerinizi Excel dosyası olarak indirip, Connect App’in sistemine yükleyebilirsiniz. Talep ederseniz, ilk kurulumunuzu biz yapalım!

İşletmenizin tüm ihtiyaçlarına Connect App yeterli. Şimdi ücretsiz deneyin!

Hemen Ücretsiz Kullanmaya Başlayın!